7 червня, 2018

Компанія Bayer завершила придбання Monsanto

acquisition
Леверкузен, 7 червня, 2018 - компанія Bayer успішно завершила придбання Monsanto. Акції американської компанії більше не будуть продаватися на Нью-Йоркській фондовій біржі, оскільки відтепер Bayer є єдиним власником компанії Monsanto. Акціонери компанії Monsanto отримають 128 доларів США за одну акцію. Банківський холдінг J. P. Morgan виступив фінансовим партнером Байєр в угоді з купівлі акцій Monsanto. Відповідно до вимог умовного схвалення Міністерства юстиції США, інтеграція Monsanto в структуру компанії Bayer відбудеться після завершення процесу передачі активів компанії BASF у рамках продажу окремих бізнес напрямків. Очікується, що сам процес інтеграції розпочнеться приблизно через два місяці.

«Сьогодні надзвичайний день для багатьох із нас: для наших клієнтів-аграріїв у всьому світі, котрим ми зможемо допомогти отримати ще більше врожаю, ніж раніше; для наших акціонерів, оскільки ця угода має потенціал для створення значної додаткової вартості; і звичайно, для наших споживачів та загальної спільноти, оскільки зараз ми маємо всі можливості допомогти аграріям світу виробляти корисніші та доступніші продукти харчування більш раціональним способом. Як провідна компанія-новатор у галузі сільського господарства, ми пропонуємо співробітникам у всьому світі привабливі робочі місця та можливості для розвитку», - зазначив Вернер Бауманн, Голова Правління компанії Bayer. «Наші цілі сталого розвитку так само важливі для нас, як і фінансові. Будучи одним із лідерів в галузі сільського господарства, ми незмінно прагнемо виконуємо наші зобов’язання та поширювати наш діалог із громадськістю».

«Сьогоднішнє завершення угоди є важливим кроком на шляху до реалізації бачення нової компанії-лідера в галузі сільського господарства, яка підтримуватиме аграріїв у підвищенні продуктивності та стійкого розвитку на користь нашої планети та споживачів», - сказав Хью Грант, колишній Голова Правління та Генеральний Директор Monsanto. «Я пишаюся тим шляхом, який пройшла наша компанія Monsanto, і з нетерпінням очікую подальшого внеску нової організації у прогресивний розвиток сільського господарства».

Ліам Канден, член Правління компанії Bayer, очолить майбутній об’єднаний підрозділ Crop Science щойно розпочнеться інтеграція. До цього часу компанія Monsanto вестиме свою діяльність незалежно від компанії Bayer.

Контакти для медіа:
Тетяна Мозгова, +38044 220-33-00
Email: communication.ukraine@bayer.com

Bayer – це міжнародна компанія, яка проводить експертизу в сфері природничих наук: охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. Водночас компанія створює цінність завдяки впровадженню інновацій, економічному зростанню та високій прибутковості. «Байєр» дотримується принципів сталого розвитку й позиціонує себе як соціально та етично відповідальна компанія. У 2017 фінансовому році група компаній «Байєр» налічувала близько 99 800 працівників, а обсяг продажів становив 35 млрд. євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,4 млрд. євро, витрати на дослідження та розробки – 4,5 млрд. євро. Детальніше: www.bayer.com.

Прогностичні заяви
Деякі заяви, що містяться в цьому повідомленні, можуть являти собою «прогнозовані заяви». Фактичні результати можуть істотно відрізнятися від прогнозованих або передбачуваних в прогнозних заявах. Фактори, які можуть істотно вплинути на фактичні результати, включають наступне: ризик того, що сторони не зможуть досягти очікуваного синергетичного ефекту і ефективності роботи при злитті в очікувані терміни (або взагалі) і успішно інтегрувати компанію Monsanto Company («Monsanto») в операції Bayer Aktiengesellschaft («Байєр»); така інтеграція може бути складніше трудомісткою або дорогою, ніж очікувалося; доходи після транзакції можуть бути нижчими за очікувані; експлуатаційні витрати, втрати клієнтів і зрив бізнесу (включаючи труднощі в підтримці відносин з співробітниками, споживачами, клієнтами або постачальниками) можуть бути більш значними або більш значними, ніж очікувалося після транзакції; утримання деяких ключових співробітників в Monsanto; здатність сторін виправдовувати очікування щодо обліку та податкового режиму злиття; вплив рефінансування кредитів, взятих для угоди; вплив заборгованості Bayer в зв'язку з транзакцією і потенційний вплив на рейтинг заборгованості Bayer; наслідки об'єднання бізнесу Bayer і Monsanto, включаючи майбутнє фінансовий стан об'єднаної компанії, операційні результати, стратегію і плани; інші чинники, докладно описані в річному звіті Monsanto про форму 10-K, поданої до Комісії з цінних паперів і бірж США («SEC») за фінансовий рік, що закінчився 31 серпня 2017 року, і інші заявки Monsanto в SEC, які доступні за адресою www.sec.gov і на веб-сайті Monsanto за адресою: www.monsanto.com; та інші фактори, обговорювані в публічних звітах Bayer, які доступні на веб-сайті Bayer за адресою www.bayer.com. Bayer не бере на себе зобов'язання оновлювати інформацію в цьому повідомленні, за винятком випадків, передбачених законом. Вважається, що читачам не слід надмірно покладатися на ці прогнозовані заяви, які дійсні тільки на дату цього документа.


Copyright © Bayer AG