18 вересня, 2018

Талановиті представники аграрної галузі запрошуються до участі в Молодіжному аграрному саміті у Бразилії

youthagsummit  • 100 молодих та завзятих представників аграрної галузі віком від 18 до 25 років буде відібрано для участі в саміті в м. Бразиліа, Бразилія, що відбудеться в листопаді 2019 р.
  • Bayer взаємодіятиме з глобальною мережею фермерів Nuffield, Бразилія та міжнародною молодіжною некомерційною організацією AIESEC, Бразилія, для підготовки та проведення Молодіжного аграрного саміту 2019 р.
  • Заявки на участь у цьому саміті можна подавати до 10 січня 2019 р.

Київ, 17 вересня, 2018 р. – Bayer з радістю повідомляє, що ви можете подавати заявки для участі у четвертому Молодіжному саміті. В процесі підготовки та проведення цього заходу ми будемо співпрацювати з такими організаціями, орієнтованими на молодь, як Nuffield, Бразилія, та AIESEC, Бразилія. Наступного року Молодіжний аграрний саміт відбудеться 4-6 листопада, 2019 р., в м. Бразиліа, Бразилія.

Молодіжний аграрний саміт збере разом 100 представників талановитої молоді віком від 18 до 25 років з усього світу, ця подія націлена на пошук рішень та відповідей на найбільші виклики сьогодення: як забезпечити продуктами харчування всю планету в найбільш сталий спосіб?

«Сьогодні, як ніколи, ми стикаємося з нагальною потребою впровадження інновацій с аграрному секторі, оскільки ми бажаємо дати відповідь на такий виклик сьогодення: Яким чином можна нагодувати населення планети, що постійно зростає, та водночас зберегли природні ресурси? - зазначив Ліам Кондон, член Правління компанії Bayer AG та Генеральний директор підрозділу Crop Science, - молоді люди, як лідери завтрашнього дня, що надихаються ідеєю створення майбутнього сільського господарства, повинні очолити такі зусилля».

Ідеї, що можуть подаватися в заявках, які повинні відповідати цілям сталого розвитку ООН

Щоб подати заявку на участь у саміті 2019 р. потенційні кандидати (молоді люди з будь-якою освітою віком від 18 до 25 років, що мають палке бажання розвиватися в таких галузях, як виробництво продуктів харчування та сільське господарство) повинні надіслати короткий відеоролик, в якому вони висвітлюють свої ідею стосовно проблеми нестачі продуктів харчування в контексті цілей сталого розвитку ООН. Заявникам пропонується обдумати, як вони можуть «започаткувати власний шлях» розвитку для молодих людей, які хочуть стати агентами змін у впровадженні цілей сталого розвитку ООН та зробити свій індивідуальний внесок у безпеку продуктів харчування завдяки впровадження великих та малих змін. Повний текст правил з подачі заявок та іншу інформацію можна знайти за посиланням.

Для 100 відібраних делегатів Молодіжного аграрного саміту планується організувати «інкубатор ідей», покликаний допомогти делегатам впровадити їхні ідеї в життя, учасники саміту зможуть отримати навички, які їм будуть необхідні для реалізації своїх проектів. Під час саміту делегати зможуть почути лекції експертів аграрної галузі та взяти участь у поїздках, що дозволять їм краще ознайомитися з аграрним бізнесом.

Молодіжний аграрний саміт прямує до Бразилії

Молодіжний аграрний саміт 2019 р. відбудеться в місті Бразиліа, яке будувалося, як столиця країни, це місто вважається культурною спадщиною ЮНЕСКО. Тут знаходиться федеральний уряд Бразилії та понад 120 амбасад різних країн. Це ідеальне місце для проведення саміту делегатів наступного покоління глобальних – прихильників аграрного розвитку – адже саме вони покликані створювати майбутнє сільського господарства.

«Ми дуже раді, що Україна має можливість долучитися до цього проекту вже вдруге. Адже майбутнє сільського господарства значною мірою залежить саме від молоді, серед якої є фермери, науковці, бізнесмени, а також соціальні активісти. Молодіжний аграрний саміт надихає молодих людей та створює нові можливості у сфері сталого сільського господарства», - зазначила Іванна Бондарчук, керівник відділу розвитку і інновацій ТОВ «Байєр.

Рух, що пришвидшує зміни

З моменту свого започаткування в 2013 р., Молодіжний аграрний саміт перетворився на рух «прихильників сільського господарства», що почали на постійній основі здійснювати заходи у відповідь на виклики, пов’язані з безпекою продуктів харчування. На сьогоднішній день у саміті взяли участь 300 делегатів з більш ніж 50 країн, та молоді таланти були залучені до участі в таких визначних світових подіях, як засідання Комісії ООН з безпеки продуктів харчування в Римі, EAT, продовольчий Форум у Стокгольмі та Днях Європейського розвитку.

«Молодіжний аграрний саміт дозволив мені попрацювати разом з однодумцями над проектами, пов’язаними голодом, в контексті гендерної рівності, - відзначив Олександр Мазур, студент четвертого курсу Національного аграрного університету біоресурсів і природокористування, який представляв Україну на саміті 2017р., - разом ми створили AgriKUA, неприбуткову організацію, націлену на надання жінкам випускницям середніх шкіл у Кенії необхідних знань у сфері аграрного бізнесу та правових аспектів цього бізнесу за допомогою он-лайн платформи. Нашою метою була підготовка групи жінок-тренерів та лідерів, які змогли б впровадити цикл делегування повноважень у своїх спільнотах».

Тут ви можете подати заявку на участь у Молодіжному аграрному саміт 2019 р.: www.youthagsummit.com. Ви можете дізнатися більше: #plantyourpath and #youthagsummit в соціальних мережах або постійно отримувати нову інформацію, підписавшись на наш бюлетень: www.newsletter.youthagsummit.com

Коротка інформація про Молодіжний аграрний саміт

Метою Youth Ag Summit є надихання та залучення молодих лідерів, які зможуть стати чемпіонами сталого сільського господарства та безпеки продуктів харчування і подолати прогалини у взаєморозумінні між виробниками харчових продуктів та їх споживачами. Після попередніх самітів, які проходили в Канаді, Австралії та Бельгії, наступний саміт стане першим на території Латинської Америки. Компанія Bayer бере на себе відшкодування всіх витрат на переліт, проживання та інших пов’язаних витрат для відібраних делегатів.

Саміт є частиною Програми аграрної освіти Bayer: комплексного, довгострокового підходу, покликаного сприяти залученню молодих людей віком від 18 до 28 років до навчання з питань сталого сільського господарства. Метою програми є надихання нового покоління талантів отримувати більше знань про сучасну агрокультуру та шукати шляхи для вирішення проблеми глобальної безпеки продуктів харчування. Bayer, як компанія, чия діяльність базується на наукових дослідженням, бере на себе зобов’язання сприяти сприйняттю суспільством нових технологій, а також готувати талановитих молодих науковців.

Copyright © Bayer AG