10 грудня, 2018

Перша річниця ініціативи Bayer щодо прозорості

Компанія Bayer має зобов’язання щодо прозорості: публікація більш ніж 300 досліджень безпеки гліфосату онлайн

transparency
Монгайм, 7 грудня 2018 року – Сьогодні компанія Bayer відзначає першу річницю своєї ініціативи щодо прозорості (Transparency Initiative), розробленої з метою укріплення довіри до наукових знань, які лежать в основі створення продукції для захисту сільськогосподарських культур. В якості ще одного важливого етапу діяльності компанії, спрямованої на те, щоб зробити науку доступнішою, компанія Bayer надає доступ до більш ніж 300 висновків досліджень з безпеки гліфосату на своїй спеціально виділеній платформі в рамках ініціативи щодо прозорості (transparency platform).

«Довіра до науки про захист сільськогосподарських культур є основою для нас і нашого бізнесу», зазначив Ліам Канден, член Правління Bayer AG та генеральний директор підрозділу Crop Science. «Громадськість зацікавлена в тому, щоб дізнатися більше про те, як вирощують їх харчові продукти та яка продукція використовується при виробництві продуктів харчування. Аграрії використовують засоби для захисту сільськогосподарських культур, щоб захистити врожаї від хвороб, шкідників та бур’янів. Будучи одним з лідерів у сільськогосподарській галузі, ми докладаємо всіх зусиль, щоб вивчати засоби захисту сільськогосподарських культур поза нормативними вимогами. Ми хочемо пояснити, яку користь можуть принести наука та інновації в сільському господарству, одночасно віддаючи пріоритет тому, що важливо для людей: безпечні, здорові та доступні харчові продукти, які виробляються в екологічно стабільний спосіб. Удосконалення доступу до наукових знань, які лежать в основі нашої продукції, є ключовою частиною нашої ініціативи щодо прозорості».

Аналогічно до інших речовин, включених до ініціативи щодо прозорості, компанія Bayer зосереджує увагу на дослідженнях безпеки, поданих відповідно до процедури реєстрації речовин у Європейському Союзі (ЄС) для продукції для захисту сільськогосподарських культур. На веб-сайті можна знайти висновки досліджень з вивчення залишкової кількості та метаболізму (18), трансформації в навколишньому середовищі (32), токсикології (180) та екотоксикології (88), що проводилися на діючих речовинах, а також репрезентативних препаратах. Більш детальну інформацію можна знайти на сторінці «Часті питання».

Доступ до більш широких базових звітів досліджень з безпеки буде відкрито в 2019 році; цей доступ включатиме інформацію щодо речовин, які належать компанії Bayer та поданих на розгляд, який забезпечив рішення європейських регуляторних органів щодо поновлення реєстрації речовини в грудні 2017 року.

Наукові знання в основі безпеки гліфосату

Протягом останніх 40 років гліфосат та препарати на основі гліфосату інтенсивно вивчалися на предмет безпеки для здоров’я та життя людей. Більшість цих наукових досліджень гліфосату були проведені незалежними вченими.

Додаткове дослідження гліфосату описане на сторінці Європейської Ради з безпеки харчових продуктів (EFSA), Агентства США з охорони навколишнього середовища (EPA) та робочої групи з дослідження гліфосату. Довідкова інформація про гліфосат та історію його застосування в якості безпечного та ефективного засобу боротьби з бур’янами для аграріїв у всьому світі також можна знайти на цій сторінці.

Про «Байєр»
«Байєр» – це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. «Байєр» дотримується принципів сталого розвитку та є соціально та етично відповідальною компанією. У 2017 фінансовому році група компаній «Байєр» налічувала близько 99 800 працівників, а обсяг продажів становив 35 млрд євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,4 млрд євро, витрати на дослідження та розробки – 4,5 млрд євро.

Контакти:
Тетяна Мозгова, (044) 220-33-00
Email: communication.ukraine@bayer.com

Прогностичні заяви

Даний випуск може містити орієнтовані на майбутнє тверджень, які ґрунтуються на актуальних припущеннях і прогнозах складених керівництвом компанії Bayer. Різноманітні відомі й невідомі ризики, непевність і решта факторів можуть призвести до матеріальних відмінностей між реальними майбутніми результатами, фінансовою ситуацією, розробками чи діяльністю компанії і наведеними тут оцінками. Ці фактори включають також обговорені фактори в публічних звітах компанії Bayer, які можна знайти на веб-сайті компанії: www.bayer.com. Компанія Bayer не має жодних зобов’язань щодо оновлення тверджень орієнтованих на майбутнє або ж їхнього узгодження з майбутніми заходами чи розробками.


Copyright © Bayer AG