16 січня, 2019

Проблеми на полі? Є рішення!

Акційні пропозиції компанії «Байєр» на 2019 рік
activationШановні партнери!

Ми раді повідомити Вам про старт нових акційних пропозицій, що реалізуються в рамках програми лояльності «Байєр АгроАльянс».

Придбайте з 21 січня по 02 грудня 2019 року в офіційній дистриб’юторській мережі ТОВ «Байєр» нижчеперелічені препарати у зазначеній кількості та отримайте універсальні подарункові сертифікати на відповідну суму*. Видача подарункових сертифікатів здійснюється згідно Умов участі у програмі лояльності «Байєр АгроАльянс».

Зауважте, будь ласка, що для участі в Акції видаткова накладна (або декілька) на покупку акційних товарів має бути датована в період з 21.01.2019 по 02.12.2019 та належним чином зареєстрована в системі програми лояльності «Байєр АгроАльянс».

Якщо ви ще не зареєструвалися в нашій програмі - у вас є можливість це зробити перейшовши за цим посиланням.

Зернові культури

Соняшник

Цукровий буряк

Кукурудза


Умови Акції:
Акція для сільськогосподарських виробників, зареєстрованих у програмі лояльності ТОВ «Байєр» — Байєр Агроальянс, що придбали у офіційній дистриб’юторській мережі зазначені кількості продуктів та завантажили документи (видаткові накладні), що підтверджують купівлю. Період дії Акції — з 21 січня по 02 грудня 2019 року.
Видача подарункових сертифікатів здійснюється згідно Умов участі у програмі лояльності «Байєр АгроАльянс».
Отримувачем сертифікатів є відповідна юридична особа, зареєстрована у програмі лояльності «Байєр АгроАльянс».
Акція діє на території України крім АР Крим та зони АТО.
У випадку отримання подарункових сертифікатів у якості винагороди, бали за зазначені кількості препаратів не нараховуються.
ТОВ «Байєр» залишає за собою право вносити зміни в умови акції.
Більш детальну інформацію щодо умов акції можна отримати у регіональних представників ТОВ «Байєр».

* Подарунковий сертифікат надає доступ до наступних торговельних закладів: мережі магазинів побутової техніки «Ельдорадо», «Алло»; мережі магазинів «Comfy», «Фокстрот», «Rozetka», «Деко», «Butlers», «Епіцентр», «Спортмастер»; мережі супермаркетів «Novus», «Сільпо», «Фуршет», «Ашан»; мережа аптек «Watsons», «Космо» та мережі роздрібної торгівлі товарами для краси, здоров’я та дому «Космо», «EVA» та «Watsons».


Copyright © Bayer AG