20 березня, 2019

Компанія «Байєр» призначила Франка Хатке керівником аграрного підрозділу в Україні

frank hatke


Київ, 20 березня 2019 року – Компанія «Байєр» оголосила про призначення Франка Хатке керівником об’єднаного аграрного підрозділу в Україні з 1 квітня 2019 року. До складу об’єднаного підрозділу увійдуть працівники підрозділу Crop Science компанії «Байєр» та працівники компанії «Монсанто» в Україні.

Франк Хатке до цього був керівником регіонального маркетингу компанії «Байєр» у країнах Центральної та Східної Європи та має понад 25 років досвіду на різних посадах в маркетингу та продажах у сфері сільського господарства. Він буде працювати в Києві та підпорядковуватись Іву Піке, керівнику кластеру країн Східної Європи. Лідія Озерова, яка очолювала ТОВ «Монсанто Україна» з червня 2016 року, продовжить свою роботу в компанії «Байєр» в Швейцарії на новій посаді керівника із стратегії технічних культур в регіоні Європи, Близького Сходу та Африки.

«Працюючи як одна об’єднана організація, ми маємо унікальну можливість обмінюватись найкращим досвідом та експертними знаннями. А це означає, що в Україні ми й надалі будемо продовжувати надавати кращі продукти та інновації для наших агровиробників», – прокоментував Франк Хатке.

Про компанію «Байєр»

«Байєр» – це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти й послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. «Байєр» дотримується принципів сталого розвитку та є соціально та етично відповідальною компанією. У 2018 фінансовому році група компаній «Байєр» налічувала близько 117 тис. працівників, а обсяг продажів становив 39,6 млрд євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,6 млрд євро, витрати на дослідження та розробки – 5,2 млрд євро. Детальніше: www.bayer.com.

Про компанію «Байєр» в Україні

«Байєр» в Україні є частиною глобального концерну «Байєр АГ» (Bayer AG) із штаб-квартирою в Леверкузені (Німеччина).

В Україні компанія «Байєр» розпочала роботу з 1992 року. Близько 500 професійних співробітників працюють для того, щоб представити інноваційні продукти та знання про них для українських споживачів. «Байєр» в Україні представлений на сьогодні такими напрямами: фармацевтичний підрозділ, підрозділ безрецептурних препаратів, аграрний підрозділ, відділ захисту здоров’я тварин.

Аграрний напрямок компанії «Байєр» є одним із лідерів у сфері засобів захисту рослин на ринку України, а також виробляє в Україні та імпортує до України якісне та високопродуктивне насіння кукурудзи, ріпаку та овочів. Насіння кукурудзи та ріпаку представлене в Україні брендом DEKALB, насіння овочів – брендами «Семініс» та «Де Ройтер». Важливим фокусом діяльності аграрного підрозділу є розвиток цифрового сільського господарства та точного землеробства.

Контакти для медіа:
Тетяна Мозгова, +38044 220-33-00
Email: communication.ukraine@bayer.com

Copyright © Bayer AG