21 лютого, 2020

Рекламна акція «Супер жінка агронома» на офіційній сторінці в Facebook

promoШановні клієнти!

Повідомляємо вас про старт рекламної акція «Супер жінка агронома», що буде проведена на офіційній Facebook сторінці ДЕКАЛБ Україна.

Строк проведення рекламної акції - з 21 лютого 2020 року по 28 лютого 2020 року до 12:00 за київським часом.

Для участі в акції учаснику протягом строку дії акції необхідно виконати наступні кроки:

  • Стати зареєстрованим користувачем сайту facebook.com та членом (підписником) офіційної групи ДЕКАЛБ Україна https://www.facebook.com/dekalbua/;
  • Поставити вподобання публікації посту про акцію та залишити коментар під постом, що свідчить про бажання взяти участь у акції, наприклад, «Приймаю участь», та відмітити іншого зареєстрованого користувача facebook.com, який також має бажання прийняти участь у акції.

Визначення 30 пар отримувачів футболки і персоналізованої листівки буде визначено 28 лютого 2020 року о 15:00 за допомогою сервісу random.org серед усіх учасників акції, які виконали умови правил акції.

Для отримання сувеніру учасник протягом 5 робочих днів від дати отримання електронного повідомлення (приватне повідомлення в Messenger Facebook), зобов'язаний надіслати Виконавцю номер мобільного телефону, адресу для його доставки та обрати розмір із запропонованих. Сувеніри будуть надаватися протягом 10 (десяти) днів після закінчення строку дії акції.

Невиконання учасником вимог правил, подання недостовірної інформації або неможливість встановити зв’язок протягом 5 днів з моменту визначення отримувачів заохочення позбавляє такого учасника права на отримання відповідного подарунку за рішенням організатора.

В акції можуть брати участь будь-які дієздатні фізичні особи, які досягли 18 років.
Акція діє на всій території України, крім тимчасово окупованих окремих районів Луганської та Донецької області та тимчасово окупованої території АРК. Участь в акції є добровільною.

Більш детально всі умови акції за цим посиланням.

Copyright © Bayer AG