30 березня, 2020

Звернення Франка Хатке

frank


Шановні агровиробники, партнери, українці!

Зараз Україна і світ намагаються протистояти коронавірусу та розподілити сили і ресурси для подолання економічної кризи. Найвідповідальніша місія з порятунку від COVID-19 покладена на галузь охорони здоров’я. Втім, ви, агровиробники – від малих до великих – відіграєте ключову роль у забезпеченні постачання продовольства та кормів. На нас з вами покладена величезна відповідальність запобігти перетворенню кризи у сфері охорони здоров’я на катастрофу. Від аграрної галузі залежить зараз, чи зможуть усі громадяни жити у ритмі, який зараз диктує карантин, і не відчувати браку продовольства.

Ми усвідомлюємо, що в цей непростий період, попри всі труднощі, ви робите все необхідне та активно готуєтесь до посівної, як і кожного року. І «Байєр» зараз, як і кожного року, забезпечить постачання незмінно якісного насіння і засобів захисту рослин та надання супутніх сервісів, які вам потрібні для отримання хорошого врожаю.

Здоров’я і добробут наших працівників, партнерів та громад, в яких ми працюємо – наш головний пріоритет. Саме тому ми в «Байєр» підтримуємо усі методи протистояння коронавірусу та застосовуємо наступні заходи для запевнення безпеки:

  • Ми впровадили режим роботи з дому для співробітників офісів у Києві та регіонах.
  • Робітники, які працюють у полях і виходять на роботу для підтримки безперервності бізнес-процесів, отримали додаткові рекомендації щодо дотримання правил профілактичної гігієни та обов'язковості дотримання безпечної відстані.
  • На насіннєвому заводі в Житомирській області впровадили заходи щодо посиленої гігієни та додаткової дезінфекції робочих приміщень. Додатково розробили план з підтримки діяльності заводу, щоб виробляти й надалі достатню кількість насіння у 2020 році.
  • Компанія співпрацює з державними органами та бізнесовими асоціаціями, щоб забезпечити безперебійне постачання медикаментів, засобів захисту рослин та насіння.
  • Команда з маркетингу та комунікацій використовує всі можливі цифрові канали, аби ви мали вільний доступ до опису та рекомендацій по наших препаратах та насінню.
  • Регіональні співробітники надають консультації телефоном, поштою, через месенджери та інші доступні канали комунікації.

Для всіх працівників «Байєр» клієнт залишається на першому місці. Запевняю вас – ми забезпечуємо безперервність комерційної діяльності та виконуємо всі свої зобов’язання наскільки дозволяють теперішні умови. Якщо у вас є пропозиції або зауваження, прошу контактувати через www.cropscience.bayer.ua/Contact.aspx або ж телефонувати  торговельному представнику у вашому регіоні.

Місія компанії «Байєр» – наука заради кращого життя. Саме в ці складні часи ця місія актуальна як ніколи. Ми і надалі будемо дотримуватися своїх обіцянок перед вами та зробимо усе можливе, щоб підтримувати здоров'я, харчування та безпеку у всьому світі.

Бажаю вам міцного здоров’я та оптимізму!

Франк Хатке

Copyright © Bayer AG