15 травня, 2020

Акція для сільськогосподарських виробників: «Захист насіння зернових 2020»

Акційні пропозиції компанії «Байєр» на 2020 рік. Детальніше за посиланням

 

 

 

 

 

 

Шановні партнери!

Ми раді повідомити Вам про старт нових акційних пропозицій, що реалізуються в рамках програми лояльності «Байєр АгроАльянс».

Придбайте з 15 травня 2020 року по 1 листопада 2020 року в офіційній дистриб’юторській мережі ТОВ «Байєр» акційні препарати у кількості відповідно до ваших планів по закупівлі та отримайте універсальні подарункові сертифікати на відповідну суму*. Видача подарункових сертифікатів здійснюється згідно Умов участі у програмі лояльності «Байєр АгроАльянс».

Якщо ви ще не зареєструвалися в нашій програмі - у вас є можливість це зробити перейшовши за цим посиланням.

Протруйники, що приймають участь у Акції 2020, протягом весняного та літньо- осіннього сезонів 2020 року реалізуються на умовах агентської моделі і мають відповідні фіксовані ціни, котрі є однаковими у всіх дистриб’юторів (Агентів), що виявили бажання працювати за такою моделлю.

Придбайте вказаний об'єм одного з продуктів та отримайте подарунковий сертифікат на суму 1000 грн.:


 

 

Умови Акції:

Акція проводиться для сільськогосподарських виробників, зареєстрованих у програмі лояльності ТОВ «Байєр» — Байєр АгроАльянс, що придбали у офіційній дистриб’юторській мережі зазначені кількості продуктів для захисту зернових та завантажили документи, що підтверджують купівлю (видаткові накладні, заповнений Сертифікат встановленої форми, в якому зазначено обсяг закупівлі за акційними Препаратами). Період дії Акції  з 15 травня по 01 листопада 2020 року.

Видача подарункових сертифікатів здійснюється згідно Умов участі у програмі лояльності «Байєр АгроАльянс». При умові участі у Акції здійснюється списання відповідної кількості балів у кабінеті учасника на той об’єм, який приймає участь в Акції, згідно з правилами Програми Лояльності.

Отримувачем сертифікатів є відповідна юридична особа, зареєстрована у програмі лояльності «Байєр АгроАльянс».

Акція діє на території України крім АР Крим та зони АТО.

У випадку отримання подарункових сертифікатів у якості винагороди, бали за зазначені кількості препаратів не нараховуються.

Акції не розповсюджуються на вищевказані продукти, що були придбані сільськогосподарськими виробниками за спеціальними пропозиціями/ цінами від ТОВ «Байєр».

ТОВ «Байєр» залишає за собою право вносити зміни в умови акції.

Більш детальну інформацію щодо умов акції можна отримати у регіональних представників ТОВ «Байєр».

Сертифікат для участі в акції

Copyright © Bayer AG