30 березня, 2021

Акція «Ефективний захист садових культур від шкідників і хвороб, доступний кожному!»

Акційні пропозиції компанії «Байєр» на 2021 рік.

 

 

Шановні партнери!

Ми раді повідомити Вам про старт нової акційної пропозиції, що реалізується в рамках програми лояльності «Байєр АгроАльянс».

Придбайте з 30 березня 2021 року по 01 листопада 2021 року в в офіційній дистриб’юторській мережі ТОВ «Байєр» нижчевказані акційні препарати у кількості відповідно до Ваших планів по закупівлі та отримайте універсальні подарункові сертифікати на відповідну суму* та можливість отримати супер-приз та мега-приз. Видача подарункових сертифікатів здійснюється згідно Умов участі у програмі лояльності «Байєр АгроАльянс».

Якщо Ви ще не зареєструвалися в нашій програмі - у вас є можливість це зробити перейшовши за цим посиланням.

Отримайте винагороду** відповідно до умов акції:

Умови Акції

За умови придбання акційного Препарату, учасник має право на отримання Винагороди у відповідності до придбаного Акційного Препарату. Видача Винагороди здійснюється за рахунок списання відповідної кількості балів у кабінеті учасника згідно з правилами Програми Лояльності. Учасник повинен підтвердити свою участь у Акції шляхом завантаження у кабінет учасника Програми Лояльності заповненого регіональним представником ТОВ «Байєр» Сертифікату встановленої форми із зазначенням обсягів закупівлі за акційним Препаратом***. Компанія «Байєр» залишає за собою право в будь-який час вносити зміни до дійсних Умов Акції.

Учасники, які придбали 3 (три) та більше різних Препаратів із переліку, згідно Акційної кількості, матимуть право на отримання супер-призу – подарункового універсального сертифікату номіналом 33 тис. грн.* Кількість супер-призів – 3 шт.****

Учасники, які придбали 5 (п'ять) різних Препаратів із переліку, згідно Акційної кількості, матимуть право на отримання мега-призу – подарункового туристичного сертифікату номіналом 100 тис. грн. Кількість мега-призів – 1 шт.****

Визначення отримувачів супер-призів та мега-призу відбуватиметься за допомогою рандомного сервісу random.org. в строк не пізніше 19.11.2021 р.

Отримувачем сертифікатів є відповідна юридична особа, зареєстрована у програмі лояльності «Байєр АгроАльянс».

Акція діє на території України крім АР Крим та зони ООС.

Більш детальну інформацію щодо умов акції можна отримати у регіональних представників ТОВ «Байєр».

* Подарунковий сертифікат надає доступ до наступних торговельних закладів: мережі магазинів побутової техніки «Ельдорадо», «Алло»; мережі магазинів «Comfy», «Фокстрот», «Деко», «Butlers», «Епіцентр», «Спортмастер»; мережі супермаркетів «Novus», «Сільпо», «Фуршет», «Ашан»; мережа аптек «Watsons», «Космо» та мережі роздрібної торгівлі товарами для краси, здоров’я та дому «Космо», «EVA» та «Watsons».

** Кількість винагород є обмеженою. Не підлягає передачі іншим особам та/або обміну на гроші або їх еквіваленти.

*** Сертифікат для участі в Акції «Ефективний захист садових культур від шкідників і хвороб, доступний кожному!»

**** Визначення отримувачів супер-призів та мега-призу відбуватиметься за допомогою рандомного сервісу random.org.Copyright © Bayer AG