30 липня, 2021

Запуск електронної платформи «Агро Варта»

Проект відбувається за підтримки Міністерства економіки України, Міністерства агарної політики та продовольства України, Державної служби України з питань безпечності харчової продукції та захисту прав споживачів.

 

Метою Проекту є запровадження культури відповідального поводження з використаною тарою з-під засобів захисту рослин, збільшення обсягів збору та забезпечення належної переробки такої тари, вдосконалення логістичних маршрутів для оптимізації процесу збору, налагодження комунікації між усіма суб’єктами, а також підвищення стандартів поводження з такою тарою.

Раді повідомити Вам про запуск електронної платформи «Агро Варта», ознайомитися з якою можна за посианням: http://agrovarta.org/.

За допомогою цієї платформи можна не лише подавати заявки на збір та переробку тари з-під ЗЗР в онлайн форматі, а й знайти багато корисної інформації щодо поводження з такою тарою. Подані вами заявки будуть автоматично розподілятися між ліцензованими операторами-учасниками проекту «Агро Варта», які – безкоштовно для кінцевого користувача тари з-під ЗЗР - забезпечать повний цикл поводження з цією тарою (збирання, зберігання, транспортування, перероблення). З більш детальною інформацією щодо роботи платформи «Агро Варта» можна ознайомитися в прес-релізі Європейської Бізнес Асоціації, а з процесом подачі заявок - в інструкції

Copyright © Bayer AG