13 вересня, 2021

Фотоконкурс на сторінці "Агрономіка Україна"

Шановні аграрії, настає пора збирання врожаю кукурудзи! Тому серед усіх підписників сторінки «Агрономіка Україна» у Facebook ми вирішили оголосити фотоконкурс й заразом дізнатися Ваш найулюбленіший гібрид кукурудзи від DEKALB®.
partnershipЩоб узяти участь у фотоконкурсі потрібно:

  1. Підписатись на сторінку Агрономіка Україна.
  2. Під цим дописом поставити лайк,  залишити в коментарях під постом допис, що свідчить про бажання взяти участь у Акції, «#мійдекалб», розмістити під даним постом власне фото на фоні поля кукурудзи та написати, який саме гібрид кукурудзи Декалб є вашим фаворитом.

Найкращі фото ми опублікуємо на сторінці «Агрономіка Україна», а серед усіх учасників, які виконали умови конкурсу, ми розіграємо 5 павер банків та 5 блютуз колонок від Bayer і DEKALB®.

Конкурс триватиме з 14 вересня по 30 вересня включно. 4 жовтня о 12:00 за допомогою random.org ми оберемо й оголосимо імена 10 щасливчиків. Перші 5 переможців за рандомним списком отримають павер банк, наступні 5 переможців — блютуз колонки. Умови конкурсу — за посиланням у розділі «Інформація». Пам’ятайте, що впродовж усього періоду конкурсу профіль Вашої сторінки у Фейсбук має бути відкритим.

Офіційні правила фотоконкурсу
Copyright © Bayer AG