31 грудня, 2021

Акція «Захист насіння зернових 2022»

Акційні пропозиції компанії «Байєр» на 2022 рік.

 

 

Шановні партнери!

Ми раді повідомити Вам про старт нових акційних пропозицій, що реалізуються в рамках програми лояльності «Байєр АгроАльянс».

Придбайте з 01 січня 2022 року по 01 листопада 2022 року в офіційній дистриб’юторській мережі ТОВ «Байєр» нижчевказаний акційний препарат у кількості відповідно до Ваших планів по закупівлі та отримайте універсальні подарункові сертифікати на відповідну суму*. Видача подарункових сертифікатів здійснюється згідно Умов участі у програмі лояльності «Байєр АгроАльянс».

Якщо Ви ще не зареєструвалися в нашій програмі - у вас є можливість це зробити перейшовши за цим посиланням.

Отримайте винагороду** відповідно до придбаного акційного препарату:

 

Умови Акції

За умови придбання акційних Препаратів, кінцевий споживач має право на отримання Винагороди у відповідності до придбаного Акційного Препарату. Видача Винагороди здійснюється за рахунок списання відповідної кількості балів у кабінеті учасника згідно з правилами Програми Лояльності. Учасник повинен підтвердити свою участь у Акції шляхом завантаження у кабінет учасника Програми Лояльності заповненого регіональним представником ТОВ «Байєр» Сертифікату*** встановленої форми із зазначенням обсягів закупівлі за акційними Препаратами. Компанія «Байєр» залишає за собою право в будь-який час вносити зміни до дійсних Умов Акції.

Отримувачем сертифікатів є відповідна юридична особа, зареєстрована у програмі лояльності «Байєр АгроАльянс».

Видаткові накладні датовані 2022 роком, повинні бути внесені в особистий кабінет учасника до 31.01.2023. Термін дії балів за видаткові накладні 2022 року – до 31.07.2023. Бали, накопичені за видаткові накладні 2021 року, будуть активними до 31.07.2022.

Акція діє на території України крім АР Крим та зони ООС.

Більш детальну інформацію щодо умов акції можна отримати у регіональних представників ТОВ «Байєр».

* Подарунковий сертифікат надає доступ до наступних торговельних закладів: мережі магазинів побутової техніки «Ельдорадо», «Алло»; мережі магазинів «Comfy», «Фокстрот», «Деко», «Butlers», «Епіцентр», «Спортмастер»; мережі супермаркетів «Novus», «Сільпо», «Фуршет», «Ашан»; мережа аптек «Watsons», «Космо» та мережі роздрібної торгівлі товарами для краси, здоров’я та дому «Космо», «EVA» та «Watsons».

**Кількість винагород є обмеженою. Не підлягає передачі іншим особам та/або обміну на гроші або їх еквіваленти

***Сертифікат для участі в акції "Захист насіння зернових 2022!"

 Copyright © Bayer AG