26 грудня, 2023

Усувай перешкоди легко!

Нова акційна пропозиція в сезоні 2024 року

 

Шановні партнери!

Раді повідомити про старт нової акційної пропозиції в сезоні 2024 року!

Умови Акції

Придбайте з 1 січня 2024 року по 30 листопада 2024 року (далі - «Період проведення Акції») в офіційній дистриб’юторській мережі ТОВ «Байєр» (включаючи мережу субдистриб’юторів) акційні препарати із переліку (далі – «Акційні препарати») та отримайте універсальні подарункові сертифікати* відповідного номіналу. Система автоматично запропонує вам обрати акційну винагороду, за яку будуть списані бали за акційний об’єм продукту, або залишити стандартні бали.

 

Медісон®

Інпут® Classic

Біскайя®

Фолікур®

Тілмор®

Пропульс®

Децис® 100

Фокс®

МайсТер® Пауер  +  Белт®

 

Організатором та виконавцем Акції є ТОВ «БАЙЄР» (код ЄДРПОУ 22911794), зареєстроване місцезнаходження: Україна, 04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, 4-Б.

Акція проводиться в рамках існуючої Програми Лояльності «Байєр АгроАльянс» (далі - «Програма Лояльності» або «Програма») та передбачає виконання правил та вимог даної Програми.

 

Взяти участь в Акції може будь-яка юридична особа-суб’єкт підприємницької діяльності сільськогосподарського сегменту, що придбає препарати для особистого (некомерційного) використання та є зареєстрованим користувачем Програми Лояльності «Байєр АгроАльянс» (далі – «Учасник»).

Якщо Ви ще не стали учасником Програми – скористайтесь можливістю це зробити, здійснивши реєстрацію за посиланням

 

*Подарунковий сертифікат може бути використаний для придбання товарів / послуг в торгівельних мережах магазинів на території України.

* *грошовий еквівалент вартості подарункових сертифікатів не видається. Подарунковий сертифікат має бути використано виключно юридичною особою, на яку його виписано.

 

Участь в Акції є добровільною. Учасник дає згоду на участь в Акції шляхом натискання кнопки «Взяти участь в Акції» в Особистому кабінеті Програми Лояльності.

Придбання Акційних препаратів у відповідності до визначеного обсягу надає Учаснику право на отримання Універсального подарункового сертифікату (далі – «Винагорода»). Підтвердження бажання отримати Винагороду здійснюється безпосередньо Учасником в Особистому кабінеті Програми Лояльності.

 

Передача Винагород здійснюється в терміни та порядку, визначеному положеннями Умов участі в Програмі Лояльності, що публікуються на сайті https://agroalliance.bayer.ua/.

У випадку відмови від участі в Акції або закупівлі Акційних препаратів в обсязі меншому, ніж визначено акційною пропозицією, Учасник отримує бали відповідно до Каталогу товарів «Байєр АгроАльянс», що публікується на сайті https://agroalliance.bayer.ua/.

 

Акція проводиться на території України, крім території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, зони проведення ООС, території населених пунктів, що перебувають в оточенні /блокуванні/ є тимчасово окупованими або територією проведення активних бойових дій, перелік яких визначається Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

 

Акція не є лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або іншою, заснованою на ризику азартною грою.

Протягом всього Періоду проведення Акції ТОВ «Байєр» залишає за собою право вносити зміни та/або доповнення до умов Акції. Якщо Учасник продовжує брати участь в Акції після внесення змін, його вважають таким, що прийняв зміни до умов Акції.Copyright © Bayer AG