30 квітня, 2024

Розширення фінансових можливостей для українських фермерів

«Байєр» днями підписав угоду про партнерське співробітництво з АТ «ПУМБ» щодо вексельного фінансування українських фермерів, аби вони мали ширший доступ до продуктів «Байєр» на вигідних умовах.

 

 

«Байєр» постійно працює над покращенням умов доступу до своїх інноваційних продуктів для кожного клієнта. Зокрема, аграрний підрозділ працює над тим, аби кожний український фермер міг придбати високоякісні продукти «Байєр» на більш вигідних гнучких умовах оплати. Саме тому, «Байєр» розпочав співпрацю зі ще одним банком АТ «ПУМБ», яка передбачає запровадження партнерської Програми «Вексельне фінансування під 1% на придбання ЗЗР і насіння» для фермерів.

Програма почала діяти з 18 квітня 2024 року та дозволить аграріям, зацікавленим в придбанні засобів захисту рослин виробництва "Байєр" та високоякісного насіння TM Dekalb, отримати цей товар на умовах відстрочки платежу та розраховуватися за нього авальованим Банком векселем.

Партнерська програма від «Байєр» та АТ «ПУМБ» пропонує українським фермерам такі умови придбання продуктів «Байєр»:

  • Вартість послуги аваль-векселя – 1% від суми векселя
  • Фіксована ціна в гривні на дату постачання товару
  • Строк фінансування – до 9 місяців
  • Авалювання в рамках встановленого Банком кредитного ліміту.

 

Основні переваги для аграрія від використання вексельної форми розрахунків за даною партнерською програмою:

  • співпраця з надійним Банком – одним з лідерів на ринку вексельних операцій (багаторічно входить в ТОП-3 серед банків-авалістів);
  • фіксація ціни товару в гривні та, як наслідок, відсутність ризику зміни ціни внаслідок валютних коливань;
  • можливість розрахунку за товар з відстроченням платежу, що дозволяє аграріям не відволікати власні обігові кошти.

 

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) − великий і надійний приватний банк, який входить до переліку НБУ системно-важливих банків країни.

У межах вексельного фінансування українських фермерів «Байєр» вже співпрацює з двома банками – АТ «Райффайзен Банк», а також АТ «Креді Агріколь Банк». АТ «ПУМБ» є третім банком-партнером «Байєр», який увійшов до цієї програми.

Продовжуємо працювати й розширювати можливості для фермерів-клієнтів «Байєр» та підтримувати разом із партнерами аграрну сферу України!


Copyright © Bayer AG