Підрозділ Crop Science ТОВ «Байєр» — відповідає за сферу захисту рослин. Підрозділ пропонує широку лінійку продуктів, включаючи інноваційні засоби захисту рослин, до складу яких входять як хімічні, так і біологічні діючі речовини; інтенсивно розвиває напрям ресурсоощадного землеробства. Структура компанії налічує п'ять регіональних відділів Crop Science.

Засоби захисту рослин

«Байєр» та, зокрема, підрозділ захисту рослин («Кроп Сайєнс») є одним із лідерів українського ринку засобів захисту рослин, пропонуючи дієві препарати високої якості. У 2020 році компанія «Байєр» в Україні пропонує 80 видів засобів захисту рослин, серед яких 23 гербіцида, 11 інсектицидів, 26 фунгіцидів, 17 протруйників, а також 3 регулятори росту та прилипачі. Кожен з продуктів до початку масового виробництва проходить багаторічні ретельні дослідження та випробування для досягнення високих дієвих якісних характеристик за максимальної безпечності для людей, тварин, культурних рослин тощо.

АгроАрени

Кожного року на свої поля гостинно запрошують демонстраційні центри «АгроАрени», де агрономи та фермери мають змогу відвідати практичні семінари щодо технологій вирощування сільськогосподарських культур із застосуванням сучасних засобів захисту рослин та поділитися досвідом зі своїми колегами з різних куточків України. «АгроАрена Центр» в Полтавській області, «АгроАрена Захід» в Тернопільській області, «АгроАрена Південь» в Миколаївській області та партнерська Арена у Черкаській області та «АгроАрена Схід» у Харківській області збирають агрономів та директорів провідних сільськогосподарських компаній не тільки України, а й багатьох інших країн.

Байєр агрорішення

«Байєр» хоче бути для наших споживачів не лише надійним виробником і постачальником якісних засобів захисту рослин, а партнером, на якого можна розраховувати на всіх етапах господарювання!
Ми прагнемо поділитися з Вами всіма сучасними знаннями й технологіями, що існують на ринку. I саме тому пропонуємо доступ до агрорішень «Байєр»! Завдяки яким, ви зможете повною мірою реалізувати свій величезний сільськогосподарський потенціал.

  • Фінансові рішення – світові практики управління фінансами та залучення капіталу.
  • Агрономічні рішення – сучасні інструменти для підвищення ефективності вирощування культур.
  • Агроменеджмент-рішення – оптимізація бізнес-процесів та передові підходи в управлінні підприємством.
  • Рішення маркетингу збуту – ваша підтримка в питаннях реалізації продукції.

Офіційні дистриб'ютори

Для якісного та швидкого реагування на вимоги українських аграріїв налагоджено мережу з близько 14 офіційних дистриб'юторів засобів захисту рослин виробництва «Байєр». В кожній області України працює один або декілька постійних співробітників компанії «Байєр», компетентних фахівців для оперативного та якісного надання послуг з агрономічної експертизи та кваліфікованих консультацій щодо ефективного ведення сільського господарства.

Copyright © Bayer AG