Рішення від «Байєр», що надає бухгалтерам, економістам і керівникам агропідприємств доступ до найкращих світових практик фінансового управління та інструментів прийняття рішень

Ефективне управління фінансами – запорука успішного агробізнесу. Особливо сьогодні, коли український агровиробник змушений працювати в умовах зниження цін на світовому ринку, змін в режимі оподаткування бізнесу і високих ставок фінансування.

Вам знайомі такі проблеми, як касові розриви в бюджеті, нестача коштів для подальшого здійснення інвестиційних проектів, значний розрив планових і фактичних показників? Як вплинули на Ваш бізнес зміни в оподаткуванні ПДВ, які вступили в силу 1 січня 2017 року?

Ми пропонуємо

Розуміючи актуальність потреб клієнтів у ефективних інструментах для управління фінансами та прагнучи бути надійним партнером українського агровиробника, «Байєр» пропонує рішення «Байєр Агрофінанси».
«Байєр Агрофінанси» – рішення від «Байєр», що надає бухгалтерам, економістам і керівникам агропідприємств доступ до найкращих світових практик фінансового управління та інструментів прийняття рішень. Ми залучили провідних українських і міжнародних експертів й розробили для Вас наступні навчальні модулі:

Ваші переваги:

  1. Навчальні модулі розроблені у форматі інтерактивних тренінгів. А це означає, що учасники мають змогу опрацювати з тренером реальні бізнес кейси, задати і обговорити нагальні питання в колі фахівців.
  2. Моделі створюють базу для прийняття якісних фінансових рішень власником чи керівником агропідприємства.

Механізм дії/Як це працює

Ми запрошуємо наших клієнтів взяти участь у навчальних модулях програми Байєр Агрофінанси, обравши цікаву для Вас тему.

Як скористатися

Для того, щоб взяти участь у тренінгах Байєр Агрофінанси – зверніться до представника Байєр у Вашому регіоні або скористайтеся рішенням в рамках програми лояльності «Байєр АгроАльянс»

Дякуємо за Вашу працю та бажаємо максимального фінансового врожаю!

Copyright © Bayer CropScience