Рішення від «Байєр», що надає бухгалтерам, економістам і керівникам агропідприємств доступ до найкращих світових практик фінансового управління та інструментів прийняття рішень

Ефективне управління фінансами – запорука успішного агробізнесу. Особливо сьогодні, коли український агровиробник змушений працювати в умовах зниження цін на світовому ринку, змін в режимі оподаткування бізнесу і високих ставок фінансування.

Ми в Байєр розуміємо потреби наших клієнтів, тримаємо руку на пульсі і вже третій рік поспіль проводимо для агровиробників по всій Україні практичні тренінги на найбільш актуальні теми. Ми залучаємо найкращих експертів, щоб розробити для Вас дійсно корисні навчальні Модулі. Результатом нашої роботи стали успішно проведені тренінги в 2016-2017 роках:

Модуль 1: Управління фінансами (15 тренінгів в 2016 році)
Модуль 2: Податки (19 тренінгів в 2017 році)
А в 2018 році ми запускаємо для наших клієнтів Новий Модуль 3: Земельні питання.

Ми пропонуємо

Ми пропонуємо новий модуль «Земельні питання» Тренінг Байєр Агрофінанси «Земельні питання» – це практичний тренінг для власників і директорів бізнесу по ефективному управлінню земельним банком і захисту активів агробізнесу. Тренінг розроблений у партнерстві з Міжнародною Фінансовою Корпорацією і Райффайзен Банком Аваль за участі лідерів ринку:

 • Юридична фірма «ОМП» – 4-й рік поспіль №1 з комплексного обслуговування аграрного бізнесу. Наших тренерів Миколу Орлова та Кирила Левтерова визнано кращими експертами з питань аграрного та земельного права, згідно з щорічним рейтингом Ukrainian Law Firms.
 • Технологічна компанія SmartFarming, спеціалісти якої провели аудит земельних активів на більш ніж 1 300 000 га.

В рамках тренінгу агровиробники разом з тренерами інтерактивно пропрацюють три блоки:

 1. Безпека володіння агробізнесом – реалії земельних відносин 2018 року.
  • Практичні ситуації вирішення спірних питань щодо оренди землі.
 2. Захист активів агробізнесу: профілактика та протидія незаконним посяганням.
  • Протидія рейдерству, гра на випередження.
  • Перевірка контрагентів або правила особистої гігієни для агробізнесу.
 3. Практики управління земельним банком. Досвід реальних кейсів.

Ваші переваги:

 1. Ми зібрали в рамках тренінгу провідних юристів по земельному праву і фахівців з аудиту земельного банку, які готові поділитися власним практичним досвідом, експертизою і надати цінні рекомендації.
 2. Тренінг побудований за принципом: «мінімум теорії, лише реальна практика і приклади з агробізнесу». Інтерактивні голосування для учасників.
 3. Учасники тренінгу отримають пробний доступ до системи ОМП «Наше Поле», будуть підключені до розсилки новин від ОМП і мають змогу користуватися гарячою лінією «Правове поле» (фахові оперативні юридичні консультації від ОМП).

Механізм дії/Як це працює

Ми запрошуємо наших клієнтів взяти участь новому тренінгу «Байєр Агрофінанси: Земельні питання», які стартують з 24 січня 2018 року і будуть проведені по всій Україні.

Як скористатися

Для того, щоб взяти участь у тренінгах Байєр Агрофінанси – зверніться до представника Байєр у Вашому регіоні або скористайтеся рішенням в рамках програми лояльності «Байєр АгроАльянс»

Дякуємо за Вашу працю та бажаємо максимального фінансового врожаю!


Copyright © Bayer AG