7 жовтня, 2011

Прискорений вхід до європейського ринку ріпаку

Bayer CropScience зміцнює насіннєву платформу в Європі шляхом придбання бізнесу олійного ріпаку компанії Raps GbR

Монхайм, 7 жовтня 2011р. – Компанія Bayer CropScience успішно завершила придбання бізнесу олійного ріпаку насіннєвої компанії Raps GbR, штаб-квартира якої знаходиться у федеральній землі Шлезвіг-Гольштейн, Німеччина. Угода, головним чином, стосується гібридів і сортів ріпаку, що вже присутні на ринку, та селекційного матеріалу компанії. Придбання такого бізнесу зміцнює діяльність Bayer CropScience з селекції цієї олійної культури.

Фінансові подробиці угоди не розголошувалися.

Протягом останніх років Bayer проводить свою власну програму з селекції озимого ріпаку. У Північній Америці компанія є лідером на ринку насіння каноли (ярого ріпаку) та лідером з впровадження нових якісних ознак рослин і продуктів для їх захисту. Наразі географія бізнесу з вирощування ріпаку поширюється на інші регіони, включаючи Європу та країни Південної Америки. Bayer CropScience ставить собі за мету впровадження на європейський ринок перших гібридів ріпаку в 2012 році – спочатку в Чеській Республіці, а згодом, можливо, й в інших європейських країнах.

“Угода з компанією Raps GbR, яка має більш ніж 20-річний досвід у селекції, широке портфоліо гібридів, сортів та досвідчений персонал, є важливим кроком для нашої стратегії з насіння ріпаку,” - заявила генеральний директор Bayer CropScience Сандра Е. Петерсон (Sandra E. Peterson), - “це буде сприяти подальшому прискоренню входу Bayer CropScience до європейського ринку насіння ріпаку.”

Керуючий директор Raps GbR Сьорен А. Петерсен (Sören A. Petersen) додав: “Ми задоволені, що наша успішна селекційна робота, яка тривала протягом десятиріч, та наш портфель розробок тепер будуть підтримані і розширені сильним партнером. Договір з Bayer CropScience означатиме більшу пропозицію гібридів та сортів, що повною мірою відповідатимуть майбутнім потребам фермерів.”

Про компанію Raps GbR
Raps GbR є дочірнім підприємством компанії P.H. Petersen Saatzucht Lundsgaard GmbH & Co. KG, та спеціалізується на селекції озимого і ярого олійного ріпаку.

Завдяки міжнародному спрямуванню програми селекції з’явилась велика кількість високоврожайних лінійних сортів та гібридів ріпаку.

Спеціалізуючись на його селекції, компанія має можливість зосереджуватись на розвитку таких властивостей та ознак, які найкраще відповідають ґрунтово-кліматичним особливостям вирощування та потребам переробників. Основою успішного виведення гібридів ріпаку 00-якості є використання компанією сучасних прогресивних технологій в селекції.
Copyright © Bayer AG