22 березня, 2019

Використаній тарі не місце у вашому господарстві!

recycling


Фахівці компанії «Байєр» піклуються не тільки про високу якість своєї продукції, а й, безумовно, про навколишнє середовище. Тому для нас, як для соціально відповідальної компанії, дуже важливим є безпечне поводження з відходами.

Це стосується, зокрема, утилізації використаної тари з-під засобів захисту рослин у відповідальний і екологічний спосіб.

Ми сподіваємось на те, що українські сільгоспвиробники розділяють нашу турботу про безпеку, адже родючий ґрунт і незабруднена земля – це основа сільського господарства.

В Україні є певна кількість ліцензованих згідно законодавства компаній, які можуть надавати якісні послуги зі збирання, знезараження, перевезення, знешкодження та утилізації використаної тари з-під засобів захисту рослин.

ТОВ «Науково-виробнича компанія «Укрекопром» вже протягом декількох років є партнером з надання даних послуг по тарі від препаратів, що поставляє ТОВ «Байєр».

Для збору використаної тари від засобів захисту рослин на утилізацію вам лише потрібно зателефонувати за наступними номерами телефону: + 38 (048) 714-86-67 або + 38 (044) 227-84-83. Послуга надається безкоштовно для сільгоспвиробників!

Також ми раді поділитися з вами приємною новиною. Відтепер, передаючи використану тару на утилізацію через компанію-партнера ТОВ «Байєр», ви отримуєте додаткову можливість накопичувати бали в рамках Програми лояльності «Байєр АгроАльянс». Механізм нарахування простий: вам потрібно лише завантажити в свій кабінет акт, отриманий від ТОВ «Науково-виробнича компанія «Укрекопром», так само, як це робиться по видаткових накладних на закупівлю препаратів. У акті обов’язково має бути вказана вага та з-під яких препаратів тара передана на утилізацію. Тоді бали будуть автоматично нараховані у кабінеті учасника програми.

Copyright © Bayer AG