30 січня, 2018

«Байєр» допомагає українським аграріям підготуватися до земельної реформи

По всій Україні стартувала серія практичних тренінгів «Байєр Агрофінанси: Земельні питання»
agrofinance
Київ, 30 січня 2018 року по всій Україні стартувала серія практичних тренінгів «Байєр Агрофінанси: Земельні питання», мета яких допомогти власниками і директорам агробізнесу ефективно управляти земельним банком та захистити свої активи.

Тренінги були розроблені в рамках спільного проекту сприяння розвитку малого і середнього бізнесу «Байєр» та Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) у партнерстві з «Райффайзен Банком Аваль». Агровиробники зможуть взяти участь в одному із 15 тренінгів, які відбудуться з січня по березень 2018 року в найбільших містах України. Для участі необхідно звернутися до регіонального представника аграрного підрозділу компанії «Байєр».

На тренінгах компанії «Байєр» учасники мають змогу отримати відповіді на найбільш актуальні питання:
  • Як ефективно управляти земельним банком?
  • Як підготуватися до земельної реформи?
  • Як захистити свої агроактиви? Профілактика і протидія рейдерству

«Компанія «Байєр» уже третій рік поспіль проводить тренінги «Байєр Агрофінанси» на теми, які дуже хвилюють українських аграріїв: управління фінансами, податки, управління земельним банком. Цього року ми запрошуємо наших клієнтів взяти участь у тренінгу «Байєр Агрофінанси: Земельні питання». Адже земельне питання було і залишається одним із найбільш дискусійних в Україні, особливо в період очікування зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Земля є головною цінністю, основним активом компанії, а тому агропідприємства потребують виваженої стратегії щодо створення й управління земельним банком», – коментує Ольга Бігун, менеджер із розвитку нових фінансових рішень компанії «Байєр». – Ми зібрали в рамках тренінгу провідних юристів із земельного права (партнери юридичної компанії ОМП) і фахівців з аудиту земельного банку (компанія SmartFarming), які готові поділитися власним практичним досвідом, експертною оцінкою і надати цінні рекомендації. Тренінг побудований за принципом: мінімум теорії, лише реальна практика й приклади з агробізнесу».

Партнер тренінгу – «Райффайзен Банк Аваль» – активно підтримує програму навчання із земельних питань для аграріїв. Микола Волков, керівник з розвитку корпоративних проектів та партнерства «Райффайзен Банку Аваль», відзначив тенденції проекту: «В рамках стратегії розвитку нашого банку ми виходимо за межі пропонування лише банківських продуктів і даємо дещо більше – якісні навчальні програми з залученням лідерів практиків та опініон-мейкерів агроринку. Для «Райффайзен Банку Аваль» дуже важливо ділитися з аграріями корисною інформацією та пропонувати їм нові програми для підвищення ефективності їхнього бізнесу».

Кирило Левтеров, партнер юридичної фірми ОМП, пояснює, як саме вони допоможуть українським аграріям під час тренінгу: «Ми маємо більш ніж 10-літній досвід роботи з агрокомпаніями України та провели земельний аудит понад 2 000 000 га. Сподіваємось, що наш визнаний досвід роботи в законодавчій та законопроектній роботі, а також суттєвий багаж практичних інструментів, безумовно, допоможе учасникам семінару швидко та якісно вирішувати найскладніші питання, які виникають у їхніх компаніях».

Один із перших учасників пілотного тренінгу в Полтаві, керівник відділу земельного банку АПГ «Арніка», поділився своїми враженнями від цього заходу: «На моє глибоке переконання, під час дискусії народжується істина. Саме цим і був корисним тренінг від компанії «Байєр». Завжди цікаво зібратися в колі фахівців та колег, почути їхню думку й сформувати правильні рішення. Я не перший рік працюю керівником відділу земельного банку, але після тренінгу ще раз зрозумів: не треба бути самовпевненим, необхідно постійно вчитися. Після тренінгу аграрії вийшли з усвідомленням, що й надалі слід активно займатися автоматизацією земельного банку задля уникнення помилок».

«Так, дуже корисний тренінг, раджу його колегам, – надав свій відгук Зубенко Олександр Іванович, голова СФГ «Кристал». – Ми отримали цінні знання, розкрили нюанси земельних питань, тож працювати є над чим. Після тренінгу обов’язково ще раз перевіримо нашу базу договорів оренди, щоб звести до мінімуму будь-які ризики».

Більше про «Байєр Агрофінанси», а також про інші Агрорішення від «Байєр» можна дізнатися за цим посиланням.

Довідка

«Байєр»
Bayer - це міжнародна компанія з експертизою в області природних наук: охорони здоров'я та сільського господарства. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей і покращення якості їхнього життя. Разом із тим Група створює цінність за рахунок впровадження інновацій, економічного зростання та високої прибутковості. Bayer дотримується принципів сталого розвитку та виступає в якості соціально та етично відповідальної компанії. У 2016 фінансовому році Група налічувала близько 99 600 працівників, а обсяг продажів становив 34,9 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2,2 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки — 4,4 мільярда євро. Більш детально: www.bayer.com

Про «Райффайзен Банк Аваль»
«Райффайзен Банк Аваль» засновано 27 березня 1992 р. Із жовтня 2005 р. банк є частиною австрійської банківської групи «Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ». Станом на 30 вересня 2017 р. Групі «Райффайзен» належало 68,28% акцій «Райффайзен Банку Аваль», а Європейському банку реконструкції та розвитку – 30%. «Райффайзен Банк Аваль» пропонує широкий спектр послуг більш ніж 2,5 млн клієнтам через свою мережу. Станом на кінець вересня 2017 р. у всій країні налічувалось 500 відділень.

IFC
IFC – член Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що зосереджує свою діяльність на приватному секторі ринків, що розвиваються. Працюючи з понад 2000 компаніями у всьому світі, ми використовуємо свій 60-річний досвід, щоб створити можливості там, де це найнеобхідніше. Так, 2016 фінансового року наші довгострокові інвестиції в країни, що розвиваються, зросли майже до 19 млрд дол. США, посилюючи наш капітал, експертні знання та вплив, що сприятиме зміцненню приватного сектору та допоможе покласти край бідності і підвищити загальний добробут. Для додаткової інформації відвідайте: www.ifc.org.

«Байєр»
Відділ комунікацій
+38044-220-33-00
communication.ukraine@bayer.com
Copyright © Bayer AG